pl    en
TECHNIKA PRZEŁADUNKU
Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych promocji

Listopad 2011

Technika Przeładunku – Naprowadzacze Kół I Akcesoria
Naprowadzacze kół są pomocne dokującym kierowcom ciężarówek. Proces dokowania przebiega szybciej oraz dokładniej (bez szczegółowych wskazówek z miejsca przeładunku). Eliminują zagrożenie uszkodzenia pojazdu i budynku, rampy lub powierzchni przyczepy a przede wszystkim naprowadzają naczepę idealnie pod rampę rozładowczą. W przypadki najechania naczepy na naprowadzacz koła pojazdu nie ulegają uszkodzeniom dzięki łagodnie zaokrąglonym rurom w przedniej części.
Podstawowe parametry:
  • wykonane z rury stalowej o średnicy Φ159mm
  • cynkowanie ogniowe lub malowanie na dowolny kolor wg palety RAL
  • dwa warianty mocowania: przykręcane lub do zabetonowania
  • standardowa długość L=2000mm, wysokosc H=310mm ponad poziom ‘0’. Istnieje możliwość wykonania na dowolny wymiar wg potrzeb i wytycznych klienta

model przykręcany


model do zabetonowania


Elektroniczna blokada kółElektroniczna blokada kół wyposażona jest w ultradźwiękowy czujnik połączony stałym przewodem z sterowaniem pomostu. Prawidłowe umieszczenie blokady pod kołem pojazdu załącza sterownik pomostu i umożliwia rozpoczęcie rozładunku. Każde odstawienie blokady powoduje automatyczny powrót pomostu do pozycji wyjściowej tzw. spoczynkowej a w przypadku obciążenia platformy most przechodzi w tryb awaryjnego zatrzymania. Dalsza obsługa doku jest możliwa od momentu ponownego podstawieniu blokady kół.
Zalety:
  • tanie rozwiązanie , które podwyższa bezpieczeństwa przeładunków,
  • pasuje do każdego samochodu,
  • prosty i szybki montaż.


OdbojnikiOdbojniki to najtańsza a jednocześnie najbardziej niezbędna rzecz w każdym stanowisku przeładunkowym. Zabezpieczają i chronią krawędź rampy, budynku i sam pomost przed uderzeniem naczepy podczas ustawiania się do przeładunku.


BIGBAG

Standardowy odbój wykonany jest z wysokiej jakości gumy. W swojej konstrukcji posiada zatopione duże stalowe podkładki w celu lepszego dokręcenia go do krawędzi rampy. Wymiary 500mm x 250mm x 140mm
Odboje pływające PGB

Takie rozwiązanie składa się z standartowego odboju BIGBAG oraz dodatkowej ruchomej konstrukcji stalowej do której jest on przykręcany. Cały zestaw przesuwa się wraz z pojazdem góra/dół +/- 150mm w trakcie załadunku. Dzięki temu odboje są mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne, co z kolei wydłuża ich żywotność.