pl    en
SERWIS

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych promocji

Listopad 2011


Profesjonalny serwis w czterech aspektach.

Zaplecze magazynowe


Jako jedna z nielicznych firm działającej w tej branży możemy poszczycić się mocno rozwiniętym działem serwisu, który swoje doświadczenia wzbogacił na przestrzeni 10 lat Dysponując obszernym zapleczem magazynowym do produkcji bram segmentowych – ponad 1000 artykułów , przystępujemy do naprawy w bardzo krótkim czasie.Szybkość reakcji


Szczególne znaczenie ma to w obiektach przemysłowych ,kiedy brama podczas normalnej pracy zostanie uszkodzona w sposób mechaniczny powodując niejednokrotnie zatrzymanie całego ciągu transportowego wewnątrz zakładu. W takich przypadkach reagujemy bardzo szybko , aby wyeliminować uszkodzenia i przywrócić sprawność urządzeń.


Doświadczenie i wiedza


Na pozór niegroźnie wyglądające uszkodzenie bramy często może być następstwem nieszczęśliwego wypadku. Oprócz widocznych uszkodzeń paneli istnieje prawdopodobieństwo pęknięcia zabezpieczenia na zerwanie linek, blokady napędu, wypadnięcie rolek z prowadnic bocznych oraz utrata geometrii całej bramy.

W takim i wielu innych sytuacjach służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem usuwając profesjonalnie wszystkie niebezpieczeństwa.
Zabezpieczenie na przyszłość


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom proponujemy usługę konserwacji bram oraz stanowisk przeładunkowych. W zależności od częstotliwości użytkowania przez Państwa urządzeń możliwe jest dokonanie jednorazowego lub cyklicznego przeglądu. Dzięki temu na bieżąco informowani są Państwo o faktycznym stanie technicznym i ewentualnej konieczności wymiany jednej lub kilku części, które mogą mieć wpływ na bezpieczną obsługę i funkcjonowanie bramy.