pl    en
BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych promocji

Listopad 2011

Zabezpieczenia I Bezpieczeństwo
Przede wszystkim bezpieczeństwo

Stosowanie bram garażowych w budownictwie indywidualnym wymusza na nas zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa i niezawodności. Mając na uwadze ten fakt bramy garażowe DoorTech już w standardzie wyposażone są w szereg wysokiej jakości elementów.


Zdajemy Na Szóstkę...
Zabezpieczenie boczne przed Włożeniem dłoni na całej wysokości prowadnic

Zabezpieczenie zewnętrzne panela przeciwko przytrzaśnięciu palców

Zabezpieczenie wewnętrzne panela przeciwko przytrzaśnięciu palcówSprężyny są zawsze ocynkowane i w standardzie obliczone na 30 000 cykli. W przypadku gdy waga bramy przekracza 100kg stosowany jest atestowany chwytak blokujący

Najbardziej niezawodny i bezpieczny rygiel wewnętrzny.

Automatyka tylko najlepszych producentów spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Wyposażona w czujnik amperometryczny chroni przed przygnieceniem.
Połączenia Najwyższej Jakości Gwarancją Długoletniej Pracy.


Nieustannie polepszając jakość naszych wyrobów korzystamy z coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. Obecnie wszystkie połączenia prowadnic wykonywane są w technologii TOX, która na zasadzie przycisku materiału jednego w drugi nie narusza powierzchni cynkowanej. Ta metoda połączeniowa jest niewątpliwie dużo lepsza od standardowych połączeń śrubowych lub zgrzewanych i powszechnie stosowana w przemyśle motoryzacyjnym przez największe koncerny na świecie.

Takie połączenie materiałów sprawia że ocynkowane prowadnice nie są są narażone na korozję a przede wszystkim zapewniają łożyskowanym rolką biegowym idealny ruch w prowadnicach bez żadnych zahamowań z powodów zgrzewów czy połączeń śrubowych. Przekłada to się na cichą i długoletnią bezusterkową pracy bramy.