pl    en
BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych promocji

Listopad 2011

Zabezpieczenia I BezpieczeństwoPrzede wszystkim bezpieczeństwo i niezawodność
Stosowanie bram przemysłowych zarówno w halach produkcyjnych jak i obiektach magazynowych wymusza na nas zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa i niezawodności. Mając na uwadze częstotliwość otwarć urządzenia w takich obiektach każda brama DoorTech w standardzie została wyposażona w szereg wysokiej jakości elementów.


Bezpieczeństwo Mechaniczne
Układ sprężyn skrętnych jest zawsze ocynkowany i obliczany na min.30 000 cykli. Wyposażono go w chwytaki zabezpieczające przed niepowołanym opadnięciem płatu bramy w razie pęknięcia którejkolwiek ze sprężyn

Zastosowanie w każdej bramie zespołu dolnych okuć nożowych o możliwie maksymalnej nośności gwarantuje bezpieczne i szybkie zablokowanie płatu bramy w przypadku pęknięcia którejkolwiek z linek nośnych.

Wysokiej jakości łożyskowane rolki nylonowe zapewniają cichą i długoletnią pracę. Każda z nich jest w stanie przenieść znacznie większe obciążenie niż jest to wymagane bo aż 60kg /1szt

Najbardziej niezawodny i bezpieczny rygiel wewnętrzny. Jego konstrukcja została zaprojektowany w taki sposób aby możliwe było założenie dodatkowej kłódki od środka.Bezpieczeństwo ElektryczneBramy przemysłowe wyposażone w napędy elektryczne gwarantują pełne bezpieczeństwo obsługi poprzez instalacje krawędziowej listwy bezpieczeństwa, mikrowyłączników czy dodatkowe fotokomórki. Stosowanie przez firmę DoorTech najwyższej jakości układów automatyki daje możliwość stałej kontroli nad przebiegiem bramy: kontrola udźwigu i dociskania bramy, licznik cykli, zabezpieczenie przed przymarznięciem uszczelki dolnej itp.


Zbliżeniowy wyłącznik umieszczony w drzwiach serwisowych chroni użytkownika przed przypadkowym podniesieniem bramy w trakcie przechodzenia.

Krawędziowa listwa bezpieczeństwa w sposób ciągły nadzoruje ruch bramy w kierunku zamykania. Natrafiając na jakąkolwiek przeszkodę, natychmiastowo wykrywa to i powoduje zatrzymanie a następnie otwarcie bramy.

Połączenia Najwyższej Jakości Gwarancją Długoletniej Pracy.


Nieustannie polepszając jakość naszych wyrobów korzystamy z coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. Obecnie wszystkie połączenia prowadnic wykonywane są w technologii TOX, która na zasadzie przycisku materiału jednego w drugi nie narusza powierzchni cynkowanej. Ta metoda połączeniowa jest niewątpliwie dużo lepsza od standardowych połączeń śrubowych lub zgrzewanych i powszechnie stosowana w przemyśle motoryzacyjnym przez największe koncerny na świecie.

Takie połączenie materiałów sprawia że ocynkowane prowadnice nie są są narażone na korozję a przede wszystkim zapewniają łożyskowanym rolką biegowym idealny ruch w prowadnicach bez żadnych zahamowań z powodów zgrzewów czy połączeń śrubowych. Przekłada to się na cichą i długoletnią bezusterkową pracy bramy.